Megoldatlan

Faágakkal teli csatorna

Kérem, szállítsák el a képen látható csatornából a levágott ágakat.

Probléma helyszíne
Budapest Ostoros út 2

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Ha az illetékes válaszol egy bejelentésre, az minden esetben megjelenik az oldalunkon. :)
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Jött válasz tőlük?
    Jártam arra, nem vitték el.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére