Megoldott

elbúrjánzott gaz

Anonim Járókelő

Egész nyáron nem nyírták a járdán a füvet, így már elég magasra nőtt.Vadkender is van bőven. Régen a parkolóban is vágták a kövek között kinőtt gazt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Csoknyay Pál!

    A munkát nem sokkal később elvégezték úgy ahogy. Reméljük idén jobban, és rendszeresebben sikerül majd. Köszönettel
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    2014. szeptember 9-én, és 10-én a Megyeri út 203-205. számú ingatlanok kezelőjével megbeszélést, felhívtam az ingatlan előtti közterületek gyommentesítésére. A munka elvégzéséről...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Csoknyay Úr!

    A megjelölt terület a Megyeri út 203-205 közötti parkolók-járda területén van. Sajnos a térképen ennél jobban nem tudtam bejelölni. Köszönöm, hogy ilyen gyorsan reagáltak.

    Üdvözlettel
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton köszönöm meg környezetünk egészségének megóvása érdekében tett szíves bejelentését!
    Az esetről értesítettem a Megyeri út 205. számú lakótömb fenntartóját, de a fentebb köz
    ...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére