Megoldott

Autóbusz megálló fülkék - megrongálva

Az 501. utca kezdetén lévő mindkét megálló javarészt üveg nélkül van és a szemét igen sok. A felvételek mindkét oldalon készültek.
Megjegyzem azt, hogy az 525. térről kivezető megálló hasonló állapotú!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2992)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A hivatkozott utasváró tulajdonosa és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Én az utolsó mondat megoldását támogatom és értek vele egyet. És ezzel eljutunk megint a Járókelő.hu alapjaihoz, mert az emberek nagy többsége még arra sem képes, ha felbukik egy kátyúban lefényképezz...
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt mondom én is, ha a lakók összefognának néha és 1-2 sallert lenyomnának a rongálónak, valószínűleg rövid időn belül eltakarodnának a környékről. De ha nem is akarnak a lakók beavatkozni, egy buszme...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos igen... Igaz viszont az is, hogy ezek a megállók erősen lakott területen vannak, azaz egy kis odafigyeléssel talán el lehetne zavarni egy két vandált (?)
    Másik megjegyzésem: a BKV-t sokat szídj...
  • Kelemen Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor jöhetnek a vandálok újra szétverni
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Mind a három buszmegálló: az 501. utca sarkán lévő 2 db és az 525. téren lévő BKV beálló minden hiányzó üvege pótolva lett és a körülötte lévő szemét -jelentős része- el lett víve.
    Ez megoldva!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rossz ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    NUU 956 :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére