Megoldott

Zöldnyesedék és szemét

A színéből látva nem is tegnapról, hanem inkább tegnapelőttről... (502. u/504. u. sarok, a Pesti út felé)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    És ez is... :(
    Valószínűleg túl kicsi a kocsi?
    (Elnézést: lemaradt a kép.)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    És ez is... :(
    Valószínűleg túl kicsi a kocsi?
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még mindig meg van!...
    Én egyszerűen nem értem, hogy miképpen válogatnak, amikor szállítanak.... Ezt elviszem, az még érhet, stb...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betondarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nóra Jelinek
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rétvége utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét az M0-s alatt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    M0 (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére