Megoldott

Veszélyes kerületi utcák

A XVI. kerületben a legtöbb utca így néz ki... egy hete! Több helyen csak a szembesávban, vagy a mellékelt képen láthatóan úgy sem lehet kikerülni a kivágott, éles peremmel rendelkező lyukakat. Miért egyszerre kellett mindenhol felszedni és miért lett így hagyva egy hete? Miért nincs Sehol figyelemfelkeltő tábla, szalag stb? Balesetveszélyes! Azonnali intézkedést kérünk!

Probléma helyszíne
Budapest Üzbég u. 24

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldva
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Járókelő Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére