Megoldott

Kátyú a Pasaréti úton

Két, kifejezetten mély és balesetveszélyes kátyú van a Pasaréti úton, a Pasaréti tér közelében.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 102

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban sok kátyút kijavítottak a Pasaréti útnak ezen a szakaszán, így ezeket is, a probléma megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem az illetékest, hogy a 2013. évi CLXV. törvény értelmében a közérdekű bejelentésekre 30 napon belül válaszolni szíveskedjen! (A kátyúk azóta tovább mélyültek.)
  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    A Pasaréti út valóban botrányos állapotban van, az egész egy nagy patchwork, folt hátán folt, alig lehet már rajta közlekedni.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A II. ker. Pasaréti út 102. hsz.-nál található kátyú ügyében Társaságunk nem illetékes intézkedni. A tárgyi szakasz a II. kerületi POHI üzemeltetésében és kezelésében van.

    Budapes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Morzsolódás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Gyula
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Óriás kátyú a fedél mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Virág árok (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére