Megoldott

Autóalkatrészek a szigeteken

A rendszeres balesetek maradványait, az autóalkatrészeket,roncsdarabokat kérjük mindkét sávokat elválasztó szigetről eltakarítani. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, 50401

Hozzászólások

  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • K. Edina hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors reagálást.
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • K. Edina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére