Megoldott

Kitört deszka a stégen

A Feneketlen-tavi stégből kitört egy deszka, kérjük a javítást! A tettes feltehetően a képen látható kacsa volt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Frankfurt stny. 1

Hozzászólások

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a javítást!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    :)))
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére