Megoldatlan

Bikás park beázás

Hónapok óta ázik a bikás parki metrómegálló, eddig úgy tűnik csak vödrökkel van tüneti kezelés.
Az egyik felső mozgólépcső sort leállították, az előtte levő víznyelőt részben betakarták, ott valamit turkáltak már. Érdemi változást azonban egyelőre nem látni.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Tétényi út 34

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Vödrök már nem kellenek, de a fal még mindig gyöngyözik, szép lassan csordogál le a víz. Fent a mozgólépcsőknél két fedlapot tettek a vízelvezetőkhöz, más látványos dolog nem történt.
  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Eső hiányában nehéz csekkolni hogy tényleg nem ázik-e. A nyomokat viszont láthatóan nem takarították el.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Lukács András visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Széchenyi Lánchíd, 1013 Magyarország (47.49840560, 19.04075780, 16)"-ról "Budapest, Tétényi út 34, 1119 Magyarország (47.4645479, 19.0338378, 14)"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011833/2018
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (29213)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széchenyi Lánchíd (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett fénycsövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Alkotás utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére