Megoldatlan

Hiányzó közvilágítás

Anonim Járókelő

A Carl Lutz rakparttal párhuzamosan vezető kerékpárút Bessenyei utca és Dráva utca által határolt szakaszán, ezen belül is a Helia hotel mögött vezető szakaszon hónapok (talán évek?) óta nincs közvilágítás, annak ellenére, hogy a kandeláberek állnak ott is. A kerékpárút itt fák alatt vezet, a gyalogos úttal párhuzamosan. A sötétben nem csak hogy azt nem látni, hogy melyik a kerékpárút, és melyik a járda, de az érintett szakaszon három-négy helyen is keresztezi gyalogos átkelő a bicikliutat. Világítás nélkül ez a szakasz rendkívül balesetveszélyes a kerékpárosokra és a sétáló, kutyát sétáltató helyi lakosokra, de a Helia hotel helyismeret nélkül a sötétben tájékozódni próbáló vendégei számára is, akik gyakran itt kelnek át a rakpart felé. A helyzet annak fényében még inkább érthetetlen, hogy a park másik fele - valóban példa értékűen - felújításra került.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamit kezdenek kiépíteni.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem az önkornányzatnak. Köszönjük a jelzést!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Ez a probléma sajnos még mindig fennáll. Mellékelek egy éjszakai fotót, amin jól látszik, milyen különbség van a kivilágítatlan és a kivilágított szakaszok között. Van esetleg valami ú...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Csabi,
    sajnos semmi változás.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Esetleg azóta működnek már a lámpák?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A BDK válasza nem tér ki arra, hogy a világítás közterületen van-e. Ha igen, feltételezem, hogy a szálloda felszólítható a világítás karbantartására. Ha nem, akkor miért vezet magánterületen önkormány...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BDK válasza szeptember 1-jén:
    Nem a BDK üzemelteti, hanem a szálloda saját hálózatáról üzemel.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére