Megoldatlan

Kerékpár tároló hiánya

A Madárdomb végén lévő kondi parkban nincs kerékpár tároló. Kérem, helyezzenek ki néhányat! Ha van rá mód, akkor a képen látható típusból, mert az a leghasználhatóbb. A két lámpa között pont elférnének. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest Aranylúd u. 74

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    ...és egy mobil WC. sem ártana!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás. :-(
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére