Megoldott

Hiányzik a kuka

Több mint egy éve hiányzik a szemetes a patak parton.

Probléma helyszíne
Budapest Vasút sor 52-61

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére