Megoldott

Napok óta az út szélén veszteglő, elhagyott autó

Lassan egy hete áll az Üllői út mellett ez az elhagyott autó. A metrópótló buszoknak is akadályt jelenthet.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 129

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre eltűnt az autó. Ezzel a probléma megoldódott.
  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ott áll az autó, megdőlt bal első kerékkkel. Nem hiányzik senkinek, nincs útban senkinek?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszámnélküli autómentő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Illatos út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott Suzuki Közvágóhíd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére