Megoldatlan

Utcatáblák

Összefirkálták az utcatáblákat az Árpád fejedelem utca és a Petőfi utca sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest Árpád fejedelem u. 34

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik, ez egy rendkívül nehéz feladat.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, mikor fogok arra járni mostanában.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tábla pótlására pénzügyi fedezet függvényében kerülhet sor.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük további szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ilyen.
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére