Megoldatlan

Lépcső

A járda ezen szakasza nem akadálymentes. Ahol a járdák összeérnek, csak lépcső van. Babakocsival nehézkes, kerekesszékkel esélytelen itt az átjutás. Szükség lenne rámpára is.

Probléma helyszíne
Budapest Sárfű u. 21

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kodály Körönd járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kodály körönd (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kerítés - II. János Pál pápa tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem akadálymentes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Őrmező (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére