Megoldott

Összefirkált Menetrend - Baross utca

Tisztelt Cím!

A 151-es Baross utca (Csepel felé) elnevezésű buszmegállóban lévő menetrend össze van firkálva. Kérem, végezzék el a szükséges takarításokat!
Képek: http://1drv.ms/VP7dEH

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.26.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2880)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A takarításról intézkedtünk.

    Észrevét...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére