Megoldott

Elforgatott Táblák - Vörösmarty utca

Tisztelt Cím!

A 151-es Vörösmarty utca elnevezésű megállójában lévő buszmegállótáblára szerelt megállónév-, dohányzást tiltó-, és menetrend tartó táblák hónapok óta el vannak forgatva. Kérem, állítsák őket a megfelelő irányba!
Képek: http://1drv.ms/1BXOhos

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.26.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2879)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a táblákat 2014. november 19-én helyr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblák a mai napig el vannak forgatva, semmi változás! :(
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát szerintem ez nincs helyreállítva!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2879)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Intézkedtünk a 151-es busz Vörösmarty...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére