Megoldott

Elforgatott Táblák

Tisztelt Cím!

A 68-as Simonyi Zsigmond utca elnevezésű megállójában lévő buszmegállótábla el van forgatva. Kérem, forgassák a táblákat a megfelelő irányba!
Képek: http://1drv.ms/VP6cMQ

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.26.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2878)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Bejelentését továbbítottuk illetékes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nem működik a mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Csepel HÉV-állomás (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére