Megoldott

Segítsük a fákat!

Ez a kis fa hosszú idő óta megtört törzzsel álldogál (?) társai között és még mindig él, amit lombkoronájának árnyéka is mutatja. Látszik rajta, hogy egy támasztó karó biztosan segítene rajta.
Helyette üzenem az illetékeseknek: HELP!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    "folyamatosan gyűjti a problémát"...
    Szóval a probléma(?) nem virág, amit gyűjteni kell... A probléma az fennáll és van egy szervezet -az Önkormányzat-, amelynek meg kellene ezeket oldani (pld. a Nép
    ...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Képviselőasszony!
    Köszönöm, hogy erre a másfél éve(!!!) tett bejegyzésemre ilyen frissen reagált... Azóta a fát kicserélték, sőt az valószíműleg el is pusztult...
    Egyébként, ha nincsenek problé...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves "Régi lakó"! Talán ha megkeresne engem, mint a körzet önkormányzati képviselőjét, még hiteles is lenne, hogy mint régi lakó a környezetéért szeretne tenni.
    Ön e helyett folyamatosan gyűjti a pr...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Rákosmente Önkormányzata: Köszönjük észrevételét.
    A helyreállításhoz szükséges intézkedéseket megtesszük. A kivitelezésig szíves türelmét kérjük.
    2014. szeptember 09. 13:43
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sikerült!!! Meg lett támasztva a fa!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugye, megint egy tétel, ami NINCS MEGOLDVA!!! Kérem vissza a megoldatlan jelzést (ráadásul nem is tudom betenni a mai helyzetet mutató képet, amin jól látszik, hogy a szept. 8.-i 525 CUP magas vendége...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük észrevételét.
    A helyreállításhoz szükséges intézkedéseket megtesszük. A kivitelezésig szíves türelmét kérjük.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mászóka sérülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gumiborítás hiba hinta alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyergyószentmiklós utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére