Megoldatlan

Hiányzó fekvőrendőr

A kondorosi út Fehérvári és Szerémi közé eső szakaszán hosszú egyenes szakasz van, ahol az autósok gyakran a megengedettnél nagyobb sebességgel hajtanak. Mivel egy többszáz lakásos lakópark épült ide, sok gyerekkel, ezért ez veszélyes helyzeteket is eredményez. Egy fekőrendőr visszafoghatná a gyorsulókat ezen a szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 5a

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság"-ra.

  • XI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza csatolva található:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem itt nem is a fekvőrendőr hiányzik legjobban, hanem az útburkolat... :-)
  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Bánhalmi József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Kőrösy József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Diószegi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére