Megoldott

M Csepeli átjáró (119)

Tisztelt Cím!

A 119-es Csepeli átjáró (Zodony utca felé) elnevezésű megállójából hiányzik a járat menetrendje.
A 119-es Csepeli átjáró (Gubacsi út felé) elnevezésű megállójából pedig hiányzik a Dohányzást tiltó tábla, a menetrend pedig össze van ragasztgatva és firkálva. Kérem, pótolják a menetrendet és a Dohányzást tiltó táblát, valamint végezzék el a szükséges takarítást.
Képek: http://1drv.ms/1BQMiCB

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.24.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindkét irányban megtörtént a rendbetétel!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindkét irányban megtörtént a rendbetétel!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2863)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A menetrendek pótlása illetve a jelzet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére