Megoldott

M Zalán utca (Kőbánya felé)

Tisztelt Cím!

A 151-es Zalán utcai buszmegállójában (Kőbánya felé) lévő dohányzást tiltó matrica kifakult. Kérem, cseréljék!
Képek: http://1drv.ms/1AJHzRs

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.24.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    És itt egy kép a cserélt matricáról! :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2862)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a 151-es járat Zalán utcai megállójában a dohány...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Matrica cseréje megtörtént!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére