Megoldott

M Mártírok útja (Csepel felé)

Tisztelt Cím!

A 151-es Mártírok útja (Csepel felé) elnevezésű buszmegálló oszlopáról hiányzik a Dohányzást tiltó matrica, valamint kissé el vannak forgatva a táblák. Kérem, pótolják a hiányosságot, állítsák megfelelő irányba a táblákat!
Megállókód: F04098
Képek: http://1drv.ms/1AJG4mu

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.24.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A matrica pótlása megtörtént! :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2861)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentésben említett hiányosságok...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére