Megoldott

graffitis, letépkedett infóplakátos üvegajtó, matricás táblák

Tudom, milyen sziszifuszi munkát végeznek nap mint nap, hogy élhetőbbé tegyék a tömegközlekedés körülményeit.
Tudom, hogy csodára nem képes senki, és a Corvin-negyed metrómegállóval volna mit csinálna (falmosás, kövezettisztítás, satöbbi.)

A mostani bejelentésem amolyan tűzoltást kér:

legyenek olyan kedvesek lemosni a graffitit az üvegajtókról, és lecserélni a rongálók által tépkedett infóplakátokat! (Corvin-negyed metrómegálló bejárata).

A dúsan lematricázott Corvin-negyed tájékoztató-táblákat le lehetne tisztítani?
Alatta egy fehér festéses graffitimentesítést kérhetnénk?

A lejárati üvegtáblákat meg lehetne tisztítani?

Bármi sikerül belőle, érezhető javulást fog hozni, és köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 45-47

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Második lépés: kicserélték a letépkedett matricákat.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    első lépés: a graffiti lefestése megtörtént...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011602/2018
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (28578)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs kedved admin szolgálatot vállalni? Mindig keresik a vállalkozó kedvűeket! (Ez most komoly)
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A metrós üvegajtó BKK, de majd a BKV helyezi ki, a világítós tábla BKK, Közút helyezi ki, javítja és vagy cseréli, a fenti üveglap pedig színtiszta Közút.
    Az aluljáró falának és padlózatának takarítá...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikkek a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére