Megoldott

Illegális építési hulladék és lomok a járda közepén

A Péterffy S. u. járdáját teljes szélességben elfoglaló építési- ill egyéb eredetű szemétlerakás! A gyalogosforgalmat teljesen blokkolja! Kérnénk azonnali felszámolását!

Probléma helyszíne
Budapest Péterfy Sándor u. 9

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Köztisztaság"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Oláh Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves moderátorok! A szemét ma reggelre szerencsére eltűnt. Kérném a bejegyzés státuszát módosítani. Köszönettel.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Oláh Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhullott állati tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Esti italozás eredménye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére