Megoldott

Megrongálódott kerítés

Baleset miatt megrongálódott a focipálya kerítése. Kérem javítását. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest Szindbád u. 1

Hozzászólások

  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt P. Attila Úr!
    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet tájékoztatása szerint a kerítés javítására már sor került.
    Tisztelettel:
    Falvai Tamás,
    ügyfélkapcsolati irodavezető,
    III. Kerületi P...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük, melynek tárgya ügyintézésre tová
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Látom lezárt bejelentés. Nos a foci/kosárpálya kerítés változatlan. Az Ország út/Pünkösdfürdő utca felújítása megtörtént de ez a "kerítés" nincs javítva. Kérem írjunk az illetékesnek, hogy mikor fogla...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • P. Attila visszajelzésére vár.

  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nincs javítva de nagy építkezés után talán javítják
  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs javítva!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném tájékoztatni, hogy a kerítés javítása érdekében megtesszük a szükséges intézkedéseket. A munkálatok elvégzéséig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Falvai Tamás
    ügyfé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • P. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem lehet elférni a fa alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Locsolórendszer a járdát locsolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére