Megoldatlan

Zebra igénylése

FRISSÍTÉS 2018.07.20.:

Tisztelt BKK Zrt.
Kérjük tájékoztatásukat a kivitelezés pontos időpontjáról.
Köszönjük szépen.

--------------

A Ferihegyi út és a Rákos-patak melletti bicikliút kereszteződésében nagyon jól jönne egy zebra. A bicikliút rendkívül népszerű a gyalogosok, futók és biciklisek körében. A Ferihegyi úton is nagy a forgalom. Épp ezért lenne jó, ha kerülne ide egy zebra.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ferihegyi út 63

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2018.07.20. Tisztelt BKK Zrt. Kérjük tájékoztatásukat a kivitelezés pontos időpontjáról. Köszönjük szépen. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- A Ferihegyi út és a Rákos-patak melletti bicikliút kereszteződésében nagyon jól...

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A Ferihegyi út és a Rákos-patak melletti bicikliút kereszteződésében nagyon jól jönne egy zebra. A bicikliút rendkívül népszerű a gyalogosok, futók és biciklisek körében. A Ferihegyi úton is nagy a forgalom. Épp ezért lenne jó, ha kerülne ide egy zebra."-ról "Frissítés 2018.07.20. Tisztelt BKK Zrt. K...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fú. Örülök is meg nem is, hogy végig ki lesz építve a bicikliút a Rákos-patak partján. Egyrészt jó lesz, ha végig lehet tekerni rajta. Másrészt viszont sajnálni fogom a nyugis, zöld részeket, ahol jel...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest XVII. kerület Ferihegyi út – Rákos-patak menti kerékpárút kereszteződésében gyalogos-átkelőhely létesítéssel kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.
    A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lesánics Rudolf
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Felső faházsor (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kerékpársáv mellett hegyes oszlopvégek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Halász utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált, széteső tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére