Megoldatlan

Kidobott butorok

Egy hete egy lako ugy dontott, hogy kidobja a hasznalt butorait es azok ott hevernek a jardan.Nem volt mostanaban lomtalanitas.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fazekas u. 17

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szabo Sandor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    iroda előtti szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldobált plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére