Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

Rendszeresen szabálytalanul parkolnak a Krisztina körúton, a villamospálya mellett a járdán, a kijelölt várakozóhelyet jelző tábla előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 21

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem érkezett válaz, megoldatlanként zárható.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    És ismét letelt
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Lejárt a határidő, nem érkezett válasz.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megáll az ész.
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom, kérjük a rendészet fellépését.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Veszélyes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Fonó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán és zöld területen történő parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére