Megoldatlan

Szentmihályi út tele szeméttel

A XV. kerületben a Szentmihályi út mellett a zöldterület tele van szeméttel. Nejlon szatyor, műanyag palack és minden egyéb. Egész végig a kiserdő mellett. Kérem, hogy tisztítsák meg ezt a részt!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 154

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És azt vajon olvassák? Nekem mindegy milyen felületről jut el hozzájuk, csak reagáljanak. :-)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Látom, több bejelentést is tettél már a kerületben. Létezik az Intelligens Panaszbejelentő rendszer Applikáció, ami direktbe az önkormányzathoz megy. Esetleg ott is megpróbálhatod a bejelentést.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    A csatát vesztett kutyapiszoktartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Horvát utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére