Megoldott

Padok ülés és támla nélkül II.

Egy szép kis parkos terület elhanyagolt padjainak rossz soráról szól a fénykép. A hely a Borsó u.-Borsó u.-Borsó utca által határolt területen van.
Apropos... Nem lehetne egy normás nevet adni "neki"?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen!
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Tehetem megoldottra? Azt az egy külön padot talán érdemes külön bejelenteni.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó régi és többször megismételt bejelntés után a padok megújultak, igaz egy pad többé már nem szolgáhatja a környékbelieket, mert betonlábastól elvitték...
    Mellesleg! Így több, mint 100 segítő bejelen
    ...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    ... és van amelyik nincs szem előtt...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát igen...
    Van pad, amelyik szem előtt van és van pad, amelyik...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látszik ezen kis parkocskán és padjain már az Önkormányzati választás előtti sürgés-forgás sem sem segít... Na, talán majd egy új Önkormányzat észre is veszi a bejelentéseket, amelyeket segítőkész...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtem!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A terecske egy másik padja is megadta magát. Valószínű a buszmegálló közelsége -amit a sok piszok is mutat- veszélyeztetett helynek számít...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már nyugodtan kimondható, hogy ez a területe a választókörzetnek stratégialilag nem fontos terület... Pedig hát összesen 10-12 méretes deszka és deszkánként 2-2 kapupántcsavar kellene e rojndaság...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A tegnapi állapot...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek a padok valószínúleg mostohábbak az 525. téri padoknál... pedig ugyanolyan fák és csavarok kellenek a javításukhoz.
    Nem hagy nyugodni a gondolat, hogy azért, mert szeptember 8.-án önkormányzati r...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlanra tettem, az Önkormányzat válasza alapján kérem a Bejelentőt, hogy jelezze majd, ha elkészültek a felújítással!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Rákosmente Önkormányzata: Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    A helyreállításhoz szükséges intézkedéseket megtesszük. A kivitelezésig szíves türelmét kérjük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    A helyreállításhoz szükséges intézkedéseket megtesszük. A kivitelezésig szíves türelmét kérjük.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mászóka sérülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gumiborítás hiba hinta alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Gyergyószentmiklós utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére