Megoldott

Hiányzó ülőhely

A BKK vezetése reagálva a folyamatosan romló népegészségügyi adatokra úgy döntött, hogy egyes megállóhelyeken csökkentik a feleslegesek padok számát. Kísérleti jelleggel ezért egy ülőhelyet már eltávolítottak. Amennyiben a projekt rövidtávú output indikátorai visszaigazolják a társadalom egészségügyi állapotának javulását, további padok felszámolásától sem zárkozik el a BKK, melynek szeme előtt mindig népünk fizikai jóléte, mint priorizált szempont lebeg. A megállóba várakozó utasoknak is javasolják a levitációt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2819)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy utasváró pavilonokat nem gyártunk és üzemeltetünk.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • U 904 bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mocsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére