Megoldott

Hiányzó hátsó üveg megállóhely pavilonján

Bizonyára a kerti térélmény jobb, fokozattab megélése érdekében és a kellő átszellőzés biztosítását célzandó egyes haladó szellemiségű vandálok távolíthatták el eme buszmegálló pavilonjának hátsó üvegezését. A BKK támogatandó az elképzelést, jó ideje nem is pótolja az üveget, mert bizonyára úgy gondolja, hogy egy plusz kis ázás a szél fútta esőtől nem árt az amúgy is puhány városlakóknak, akik így egyszerre lehetnek fedett, ám de mégis ázó helyen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2818)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az utasvárók tulajdonosa és üzemeltetőj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • U 904 bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére