Válaszra vár

Itt hagyott betontörmelèkek

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő.hu,
A 18. Kerület Csontváry u. 60-62 előtti sportpálya mellett, illetve a Kolozsvár útról befordulva ehhez a sportpályához a füves területen, itt hagytak nagyobb méretű betontörmelékeket.
Kérnénk szépen ezt elszállítani.
Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Csontváry Kosztka Tivadar u. 62

Hozzászólások

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízhiány és tűző nap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Thököly út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hengersor utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére