Megoldatlan

Szelektív sziget nem érhető el autóval

Az Auchan Aquincum Óbuda áruházhoz tartozó (?) szelektív hulladéksziget jelenleg szabályosan nem közelíthető el, mivel kint van egy "Behajtani tilos, kivéve Auchan áruszállítás" tábla a hulladékszigethez vezető szervízúton.

Sajnálatosnak tartom azt is, hogy a szelektív szigetet pár hónapja áthelyezték, mivel így csupán a rakpartról (Ángel Sanz Briz út) lehet megközelíteni, azelőtt viszont a Szentendrei út felől és a rakpart felől is könnyedén el lehetett érni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ángel Sanz Briz út

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk e-mail üzenetét.A feldolgozásáig szíves türelmét kérjük.Tisztelettel:Auchan Magyarország K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Wittner Balazs hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan, érdemi választ nem kaptam, a szelektív sziget továbbra sem érhető el.
    Gyalogosan is csak életveszélyesen: zebra és járda nélkül.
    Nem értem, mi volt az Auchan vezetésének gondola
    ...
  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk e-mail üzenetét.A feldolgozásáig szíves türelmét kérjük.Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Wittner Balazs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde, rongált jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt jelzőtábla, ferde kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 ferde tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére