Megoldatlan

parkolás kerékpárúton

A II. kerületi Ördögárok u. 1.-gyel szemben lévő bicikliútra folyamatosan egyszerre többen is leparkolják az autójukat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hidegkúti út 5

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra lehetne küldeni.
  • p k hozzászólt a bejelentéshez.

    ???? remélem, sikerül eredményt elérni!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Balázs Jenō bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére