Megoldott

Autóból nem észrevehető HÉV gyalogos aluljáró

Anonim Járókelő

Az Árpádföldi úton haladó autóvezetők számára jelöletlen, gondozatlan növényzet által benőtt, HÉV gyalogosaluljáró számos veszélyforrást jelent az arra közelkedőknek.

Az autók nagy sebességgel közelitik meg az átjárót és a kereszteződés környékét. A gyalogosok az aluljáróból kilépve (a növényzet takarásában) az autóúton találják magukat.

Mivel 30-as övezet, igy az aluljáró elé "fekvőrendőr" vagy forgalomlassitó eszköz elhelyezése meggondolandó. Illetve az aluljáróval szemben található rosszul belátható útkereszteződésbe a jobb belátást segitő tükör elhelyezése javasolt.

Helyszín: Árpádföldi út - Monoki utca kereszteződés

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tavaly kihelyezett gyalogosforgalomra figyelmeztető tábla kb. fél éve eltűnt.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2802)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    újraküldve a BKK-nak
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • 790501 Nokedli hozzászólt a bejelentéshez.

    kijejölt gyalogátkelőhely felfestése sem ártana... természetesen táblával jelölve
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2802)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján megvizsgáltuk a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentését továbbítottam a Bkk Zrt Közúti Közlekedési Igazgatóság Forgalomtechnikai Osztály Pest, a szükséges intézkedés megtételére.

    Molnár László
    Budapest XVI. ker. Önkormányzat
    Kerületfejlesztés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek, hogy az egyirányú utca és 30 - as zóna közlekedési táblákat takaró növényzetet vágja vissza, a táblák láthatósága miatt.

    M...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Útburkolati jel hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Slachta Margit rakpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Durván megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére