Megoldott

Rendeztelen zöldterület

Lehet csak engem zavar a városban, de itt az út és a járda között valóságos földsánc alakult ki. Földből, avarból, levágott nyesedékből. Csinos kis domb. Korábban ecetfák álltak itt, azt egyszer sikerült már - korábbi bejelentésem kapcsán - kitakarítani.
Sokkal szebb lenne, ha ezt a 20-40 cm magas földhányást elgyalulnák innen. Van annyi hely a városban, ahol pl gödör van. :-)
Esőkor innen csak lefolyik a föld az útra és a járdára és csúnya is.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Le lett gyalulva szépen a terület. Köszönjük!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyár utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére