Válaszra vár

Hős utcai parkolás 2

Tisztelt Járókelő, Kedves Sági Katalin!

Február 26-án jeleztem a problémát. Annak ellenére, hogy Ön ezt továbbította az illetékes helyre (Kőbányai Közterület Felügyelet), a helyzet nem változott, sőt, még több autó parkol ott.
Viszont felfedeztem egy KRESZ táblát, mely alapján a rendőrség is intézkedhet. A megállni tilos tábla a Zách utcai torkolat vonalában van, a Hős utca Hungária krt irányában tiltja a megállást, a kiegészítő tábla szerint a padkán is.
Rendőreink a Hős utcai telep folyamatos őrzése mellett talán a nyilvánvaló szabálytalanságot is jutalmazhatnák.
Megjegyzem, a Zách utca túlsó végén, a villamosmegálló mellett s közteresek simán büntetnek a lebetonozott részen történő parkolásért, holott semmiféle tábla, szabály azt ott nem tiltja.

Üdvözlettel:

Jakab László

Probléma helyszíne
Budapest Hungária krt. 13

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére