Megoldott

Ismét koszos a szökőkút

A http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/2622/koszos-szokokut bejelentés folytatása:

Kérem, hogy a szökőkutat az eddigieknél sűrűbben tisztítsák, mert az algásodásgátló sajnos nem akadályozza meg a szelet, hogy a medencébe homokot fújjon. Megint nagyon csúnya.

A legutóbbi tisztítás alkalmával sem sikerült az összes homokot eltávolítani.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint büntit kaptunk, úgy látszik nekünk csak félig töltött medence jár.

    Megoldottra állítható.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon milyen rendkívüli eseményt történt, hogy le kellett állítani a szökőkutat, és így ki lehetett tisztítani?

    Ja persze, választások lesznek. Kár, hogy nincs sűrűbben...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyszerűen undorító!

    Mi az, hogy a "Soron kívüli takarítást ezért nem tartjuk indokoltnak"? Nem soron kívül, hanem rendszeresen kellene takarítani!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor most azért drukkoljak, hogy bekövetkezzen egy nem várt esemény???

    Az Önkormányzat képe szerintem korábban készült.

    Kérem MEGOLDATLAN-ra állítani. Köszönöm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Mura-Mészáros Péter Úr!

    Köszönettel vettük bejelentését.

    A helyszíni szemle során megállapításra került, hogy szökőkút - bár annak medencéje kissé homokos - még elfogadható állapotú, működé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faápolás szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gladiátor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kivágott facsemete újratelepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szomolnok utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére