Megoldott

Újpest kátyú, Pintér J. u. 18.

Az úttest közepén folyamatosan növekvő kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Betömték azóta?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Harmincz Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Thaly Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szíjgyártó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tóth Aladár utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére