Megoldatlan

szabálytalan parkolás a rendőrség előtt

A Rómer Flóris utcában a felfelé oldalon általában teljes nyugalomban állnak autók a megállni tilos tábla előtt, ami elszállítható kiegészítéssel is rendelkezik, és a szegély is végig sárga.
Persze nincs is ebben semmi szokatlan, másutt is találni ilyet a városban, de ez a II. Kerületi Rendőrkapitányság előtt, pár méterrel lejjebb van. Mire számítsunk így rend tekintetében?
Amennyiben a rendőrséget ez nem zavarja, akkor szereljék le a táblát, és fessék le a sárga csíkot.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Rómer Flóris u. 4

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Legyen egy nyári kép is. Bár a VW Golf - mint típus - úgy látszik állandó :-)
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet nyáron is ugyanaz. A rendőrség előtt a megállni tilosban, sárga csíkon nyugodtan lehet parkolni.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére