Megoldott

Gazdátlan kuka

Anonim Járókelő

Sokadik Várfok utcai bejelentés. Az építkezés miatt felszámolt 16-os buszmegállónál levő kukát nem ürítik. Talán mert így nem a BKK felelős érte. De a többi, nem megállóban elhelyezett kukákhoz sem tartozik, mert az épület másik oldalán, a Csaba utcában levő ugyancsak jó ideje dugig levő tegnap ki lett űritve.
Az ideiglenes megállóba pedig kellene végre egy kuka és az egész megálló takarítását fel kellene venni a listára !

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Várfok u. 15

Hozzászólások

  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki van ürítve.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ideiglenes 16-os megálló mára kapott egy műanyagkukát.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére