Megoldatlan

Szabálytalan parkolás tilosban

Az Allee bevásárlóközpont melletti utcában mindennapi jelenet a tilosban parkolás, mégsem szankcionálják az illetékesek. Persze lehet írni, hogy jelentse be a tisztes állampolgár a köztereseknek, rendőröknek, de ez nem egyeni eset, a nap bármely szakaszában ez a helyzet, ha intézkedni akarnának akkor bármikor megtehetik bejelentésdi nélkül, csak oda kell menni. Mi a gátja a szabályok betartatásának?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bercsényi u. 23

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon régi a bejelentés, újra kéne küldeni, de némi mozgolódást azért tapasztaltam ma... bírságoltak a közteresek :), sűrűbben kéne, különben nincs hatása.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Zsombolyai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Parkolás, zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére