Megoldott

Roncsautó

Roncsautó foglalja a parkolóhelyet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar tudósok körútja 1

Hozzászólások

  • Polgárpukkasztó Közellensèg hozzászólt a bejelentéshez.

    Elmèsz te a fenèbe. Milyen alapon roncsozol le egy autót? Azèrt mert te amikor kinyögted a hitelt a tragacsodra azonnal veszed a másikat ugyan csak hitelre, azèrt mèg nem kène leroncsozni egy idősebb...
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Róka fogta csuka... nem számít, hogy teljesen leengedtek a kerekei, körbeveszi a lehullott levél ami már sárrá rohadt, továbbra is foglalja az értékes területet amit más is szeretne használni. Nemcsak...
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A járműnek érvényes műszaki vizsgája van.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a helyszíni ellenőrzés során megállapításra került, hogy a gépjárműnek érvényes a műszaki vizsgája, ebből kifolyólag intézkedést nem kezdeményeztünk.

    Üdvözlett...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Breznó köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére