Megoldatlan

Omlás veszély

A Mexikói útnál lévő gyalogos aluljáró kezd egyre veszélyesebbnek tűnni. Komoly darabok hullanak a földre, ami bárkit fején találhat. Meg kéne előzni ezt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cég!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2759)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a bejelentést a MÁV-START Zrt..-nek továbbított...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én nem rég bejelentettem az FKF-nek egy egyre nagyobb területen szét szórt szemetes zacskót, és talán 2 vagy 3 nap múlva eltűnt. Nem tudom, hogy a levél hatására, mert arra konkrétan nem válaszoltak,...
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt egyszer bokáig állt a szemét, lefényképeztem, csak kitörlődött valahogy a kép.
    Amúgy ez az aluljáró tudtommal a MÁV kezelésében van. (Azért néz ki így.)
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megállt óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szigeti Beáta
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Budapest-Kelenföld (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leeső tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szomolány utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére