Megoldott

Hiányzó paddeszkák

Anonim Járókelő

A Germanus Gyula parkban a betonszélű padokról hiányoznak a paddeszkák. (A képminőségért elnézést.)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő Blog!

    A Germanus Gyula park hiányzó paddeszkáihoz nem tudunk felújítási időt mondani, mert jelenleg felújításokat végeznek a parkban és nem tudjuk, hogy a jelzett padoknál lesz-e burk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az említett padok a Fővárosi Önkormányzathoz tartoznak, kérjük, tegyék meg feléjük a bejelentésüket. Ezzel párhuzamosan természetesen mi is jelezzük feléjük a problémát!

    Üdvözlettel,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes futópálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kind Winter
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margitsziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fapusztulás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kispad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére