Megoldott

Zöldlomb utca veszélyes gyalogátkelő

A Zöldlomb utcán lefelé hajtó forgalom az elválasztó sáv bokraitól nem tudja belátni a Csalit utcai gyalogátkelőt. Mellékeltem a Csalogány utcai megoldást, ahol a gyalogátkelő előtt (valószínűleg a korábbi balesetek miatt) helyesen alacsonyabbra nyírják a bokrokat. Hasonló megoldásra lenne szükség itt is, szerencsére ritka a gyalogosforgalom, de ha óvatlanul megy végig a gyalogos a járdán, az autóknak esélye sincs megállni. (ld. mellékelt videó).
Megjegyzés: A fotók és a videó is álló ember szemszögéből készült, személyautóból nézve mindent takar a bokor.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, haladéktalanul intézkedünk a sövény visszavágásáról, és a megfelelő magasságra a jövőben is ügyelni fogunk.

    Üdvözlettel,

    Balaton Balázs
    sajtóreferens

    Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2755)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést illetékességből továbbít...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kászonyi Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Marietta, a videóért elnézést, beállítottam a jogosultságot. Én továbbra is a 2. fényképet (busz, irodaépület) látom a bejelentés mellett.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter, a képet megcseréltem, a videó sajnos privátra van állítva, azért nem lehet beágyazni.
  • Kászonyi Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki kellene cserélni a két fényképet. A fő fénykép a "jó példa", a másik a konkrét, problémás átkelő
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kászonyi Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elfelejtett kresztáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Borbolya utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lekoptak a sávok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zsigmond tér 2-4. (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Járdán parkoló oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére