Megoldott

Veszélyes repedés a járdán

Újpalota, Erdőkerülő utca 10., az utolsó lépcsőház előtt, és mivel az erkélyem pontosan a bejárat felett van, egyik nap éppen szemtanúja voltam, hogy egy kétévesforma kisgyerek a műanyag motorral úgy belezuttyant a repedésbe, hogy leesett a motorról. Mivel körös-körül csak beton van, mellette pedig éppen a babakocsik közlekedését megkönnyítő fém lehajtó vége, csak az a kérdés, hogy kinek a gyereke/unokája fogja előbb-utóbb betörni a fejét...

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, XV. kerület

Hozzászólások

  • Czopyk Erzsébet Gabriella hozzászólt a bejelentéshez.

    A járdát gyönyörűen kijavították. Köszönet érte a www.jarokelo.hu oldalnak és a XV. kerületi Polgármesteri Hivatalnak.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Czopyk Erzsébet Gabriella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákospalotai körvasút sor (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcsőkapaszkodó szüksége

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Péceli út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lépcsőkapaszkodó igénye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Posta
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére