Megoldatlan

Virágzik a parlagfű

A XIV. kerületi Öv utca és Pöstyén utca környékén parlagfű és egyéb gyomnövények virágzanak tömegesen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a parlagfű irtás?
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Szabó Liza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöld hulladèk elszàllitàs közterûletről

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére